БО "100 відсотків життя. Київський регіон" надає допомогу особам, які опинились в складних життєвих обставинах. Напрями діяльності організації охоплюють сфери медико-соціального та соціально-психологічного та юридичного супроводу, діагностики та лікування соціально небезпечних захворювань, виявлення нових випадків ВІЛ серед груп найвищого ризику інфікування.  Також одним із  стратегічно-важливих напрямків є просвітницька діяльність з метою підвищення рівня знань представників закладів охорони здоров'я міста Київ та Київської області щодо тестування на ВІЛ та вірусні гепатити, ко-інфекції та індексне тестування, подолання стигми та дискримінації пов'язаної з ВІЛ. Нещодавно організація заявила про початок діяльності за новим напрямком - профілактика соціально небезпечних захворювань а також адвокація з метою захисту прав та свобод представників ЛГБТ-спільноти. За 16 років діяльності благодійна допомога була надана більше 100 000 осіб.

НАШ ЧАСОПИС


2003
Вперше зібрались разом небайдужі кияни, які бажали поділитись своїм досвідом сприйняття свого статусу з іншими.

2004
ВБО “Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ” спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2004 році відкрили першийГромадський Центр комплексної допомоги ЛЖВ в м. Києві. Це стало можливим за безпосередньї підтримки тодішнього директора КМЦСССДМ Шендеровського К.С. та мера міста Омельченка О.О.

Центр було створено для надання комплексної підтримки і допомоги для людей та сімей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД. Одним з найважливіших завдань Центру було стимулювання соціальної адаптації, діяльності, реалізації прав та можливостей ВІЛ-позитивних людей, та їх близького оточення.

2006

Громадський Центр зареєструвався як окрема благодійна організація – Київське міське відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». З цього часу соціальні працівники відділення надавали послуги клієнтам на базі Правобережного та Лівобережного центрів, виправних установ, та на дому у клієнтів. Основним направленням роботи було здійснення немедичного догляду на дому, паліативний догляд для людей з подвійним діагнозом (ВІЛ/СНІД/ТБ), діяльність громадських центрів для ЛЖВ, медико-соціальний та психологічний супровід антиретровірусної терапії АРТ для дітей, догляд і підтримка дітей, народжених ВІЛ-позитивними батьками.


2011
Київське відділення розширило кількість осередків організації в м. Києві до, відкривши консультативний кабінет у міському Центру СНІДу, робота якого зосереджена в площині інформаціного консультування, щодо лікування ВІЛ, прихильності до ВААРТ, соціального супроводу поліативних хворих.


2012
Розпочато роботу на базі Київської міської туберкульозної лікарні №2 (с. Гостомель), для допомоги ВІЛ-позитивним хворим які лікують туберкульоз в стаціонарному відділенні лікарня.

2014
Для розширення доступу до соціальних послуг для ВІЛ-позитивних людей в 2014 році було прийнято рішення розширити свою діяльність на Київську область. Було відкрито перші осередки допомоги ВІЛ-позитивним у при обласному Центрі СНІДу, у м. Біла Церква, м. Вишгород, м. Ірпінь, м. Бориспіль, м. Фастів. В той же рік було розпочато роботу у шести виправних закладах Київської області (№35, №85, №95, №132, №119, №115).


2015
Відділення поступово розширює осередки допомоги. З 2015 року було розпочато роботу у м. Боярка, м. Буча, м. Бровари, м. Васильків.


2016
Відділення змінює назву – Благодійна організація “100 відсотків життя. Київський регіон”.

Діяльність відділення поширюється на територію м. Києва та Київської області.

2017
Організація почала надавати послуги людям хворим на мультрезистентний туберкульоз в Київській області.

Одним з визначних досягнень роботи організації в 2017 році стало впровадження механізму соціального замовлення в Києві: за технічної підтримки проекту “Сталість ВІЛ-послуг” Департамент соціальної політики КМДА вперше оголосив конкурс із соціального замовлення та проведення тендеру із надання соціальних послуг.

В межах проекту “Сталість ВІЛ-послуг” було розпочато процес децентралізації послуг для людей, що живуть з ВІЛ та для людей, що вживать ін’єкційні наркотики: в межах проекту відремонтовано 4 та облаштовано 1 кабінет інтегрованої медичної допомоги, облаштовано 9 кабінетів лікарів-інфекціоністів в 5 районах столиці. впроваджено зміни до номативно-правових актів ЗОЗ пілотних районів, зокрема посадових інструкцій сімейних лікарів, лікарів-інфекціоністів, медсестер та ряду вузьких спеціалістів, а також розроблено нові клінічні маршрути пацієнтів.

2018
Розпочато новий напрям діяльності – проект з діагностики та лікування вірусного гепатиту С.

Розпочато впровадження проекту HealthLink. Тепер соціальні працівники організації тестують на ВІЛ в стаціонарних відділеннях клінічних лікарень.

Реалізовано проєкт з паліативного догляду ЛЖВ, за рахунок місцевого бюджету.

Успішно реалізовано 2 адвокаційних проєкти з метою пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та ЛЖВ в Київському регіоні.

Вперше річний бюджет організації становив 33 800 000 грн.

2019

Географія діяльності організації охоплює 55 закладів охорони здоров'я та 7 закладів Державної коимінально-виконавчої служби в 16 населених пунктах Київського регіону.

Надали технічну допомогу закладам охорони здоров'яна понад пів мільйона гривень.

В програмі мотивації лікарів до виявлення нових випадків ВІЛ+ взяли участь 93 медики і отримали загалом понад 200 000 грн.

1231 медик Київського регіону взяли участь в 61 тренінгу.

Вперше реалізовани проєкти з Догляду і Підтримки ЛЖВ, а також профілактики ВІЛ серед ЧСЧ за рахунок державного бюджету через Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

Соціальні працівники взяли участь в публічних заходах з залученням учасників до тестування на ВІЛ і консультування: AtlasWeekend, Ukrainian Fashion Week, KyivPride, а також проводили заходи на території Центрального залізничного вокзалу м. Київ, в університетах, кінотеатрах, сервісних центрах МВС України.

Вперше проведено соцальну акцію з висадки дерев. На території Київської міської клінічної лікарні соціальні працівники та менеджери організації висадили понад 40 сосен, 5 дубів та 5 модрин.

Для посилення розвитку спільнот започатковано роботу в напрямі профілактики соціально небезпечних захворювань серед ЧСЧ та адвокації інітересів представників ЛГБТ спільноти.

2020

Станом на 2020 рік послугами організації охоплено вже понад 100 000 осіб.

Софрмована команда найкрутіших фахівців: 30 менеджерів, 70 соціальних працівників та 555 залучених медиків.

У зв'язку з світовим поширенням COVID-19, Київський регіон не став винятком - жорсткий локдаун змусив всіх громадян сидіти по домівам, виходити лише за продуктами і праціювати дистанційно. Та хоча більшість Киян провели перший локдаун вдома, наші соціальні працівники працювали заради благополуччя пацієнтів та ЛЖВ. Протягом 2020 року було здійнено понад 4000 доставок препаратів АРТ людям, які живуть з ВІЛ поштою.

Жорсткі обмеження торкнулись і напряму по роботі із людьми у конфлікті з законом. Так, через карантин доступ соціальних працівників до виправних закладів став не можливим. Але і зупинка роботи з засудженими мала б негативні наслідки. Тому в ході діалогів з керівництвом ДКВС та донорів було прийняте рішення про залучення в штат соціальних праціввників організації людину, що саме зараз відбуває покарання. Це допомогло вирішити низку проблем.

В рамках проєкту "HealthLink" проведено понад 40 тренінгів, в яких взяли участь майже 700 медиків. І тут COVID також встиг внести свої корективи. Через обмеження на масові збори та проведення заходів, організація була змушена запровадити проведення онлайн тренінгів.

Також рамках проєкту "HealthLink", вперше було досягнуто 41% виявлення нових випадків ВІЛ серед числа протестованих. Це стало можливим завдяки запровадженню індексного тетсування - тестування на ВІЛ статевих партнерів або партнерів за спільним вживанням ін'єкційних наркотиків. Одним з пріоритетних напрямкі визначено профілактичні заходи з популяризації PrEP (доконтактної профілактики).

Традиційно успішно реалізовані проєкти з догляду і підтримки ЛЖВ а аткож профілактик ВІЛ серед чоловіків, що мають секс з чоловіками за підтримки Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Проект з медико-соціального та соціально-психологічного супроводу людей, що лікують туберкульоз профінансував "Глобальний фонд".

Протягом року проведено декілька досліджень щодо якості соціальних та медичних послуг для жянок, які живуть з ВІЛ.

Організовано масщтабні інформаційні кампанії:
- в рамках проєкту "HealthLink", з метою доступу до чоловіків 35-45 річного віку формування стратегії піклування про власне здоров'я;
- за підтримки ЕСОМ - профілактика ВІЛ в умовах поширення COVID серед чоловіків, які мають секс з чоловіками (до 1 грудня).

Задяки чіткому плануванню та дотриманню принципів бюджетування, організації вдалось заощадити понад 2,5 млн грн на кінець 2020 року. Потреба в коштах зумовлена особливостями державних закупівель і для забезпечення функцонування проєктів у період підготовки до закпівлі послуг в рамках наступного проєктного року.
МЕТА ОРГАНІЗАЦІЇ


Здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства через надання допомоги, в тому числі і соціальної, окремим категоріям осіб, які потребують допомоги, а саме, людям які живуть з ВІЛ/СНІД та іншими інфекційними та неінфекційними захворюваннями.
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ


Сприяння місцевим, регіональним, загальнодержавним та міжнародним програмам, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та іншими інфекційними та неінфекційними захворюваннями.

Сприяння захисту соціальних, особистих та інших прав і законних інтересів хворих на ВІЛ/СНІД та інші інфекційні та неінфекційні захворювання.

Сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, надання допомоги вченим у галузях, пов’язаних з профілактикою, лікуванням та реабілітацією хворих на ВІЛ/СНІД та інші інфекційні та неінфекційні захворювання.

Надання допомоги в розвитку інформаційної інфраструктури, видавничої справи та ЗМІ, спрямованих на інформування населення стосовно проблеми захворювань та профілактики ВІЛ/СНІД, алкоголізму та наркоманії.

Сприяння розвитку охорони здоров’я, пропагування здорового способу життя, участь у наданні медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД та інші інфекційні та неінфекційні захворювання, здійснення соціального догляду за такими особами, надання соціальної підтримки та піклування.

Сприяння розвитку в суспільстві толерантного ставлення до осіб, хворих на ВІЛ/СНІД та інші інфекційні та неінфекційні захворювання та сприяння усвідомленню суспільством рівності прав всіх громадян, незалежно від наявності певних захворювань.
КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ


ЛІДЕРСТВО В ГАЛУЗІ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
БО “100 відсотків життя. Київський регіон” є найпотужнішою та найбільшою організацією, що надає послуги для людей, що живуть з ВІЛ у місті Києві та Київській області. Це накладає на організацію та співробітників високу відповідальність та привертає увагу з боку партнерів, ЗМІ та громади. Важливим для організації є постійне підтвердження цього поважного статусу, через якість наданих послуг, професійний рівень співробітників та увагу до свого іміджу. Негативно сприймається поверхневість в роботі, публічна критика організації та дії, що псують імідж БО “100 відсотків життя. Київський регіон”.

РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУСПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЇ

Досвідчена Команда є найціннішим та найважливішим ресурсом організації. Тому БО “100 відсотків життя. Київський регіон” усіляко підтримує і сприяє особистісному та професійному розвитку наших співробітників. Ми схвалюємо паралельне з роботою отримання вищої освіти, особливо в галузі соціальної роботи, правознавства та психології. Відвідування професійних тренінгів враховується як оплачувані робочі дні. В той же час організація постійно проводить навчальні заходи для співробітників, в тому числі і в не робочий час.

ПОВАГА ДО ОСОБИСТІСНОГО ПРОСТОРУ І ЧАСУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЇЇ
БО “100 відсотків життя. Київський регіон” функціонує за визначеним заздалегідь графіком робочих днів і годин, порушення якого є негативним явищем. Профіль організації передбачає діяльність в позаробочий час, проте такі ситуації є виключенням з правил. Співробітники з повагою ставляться до робочого часу та простору інших – без нагальної причини не турбують одне одного в неробочий час та повідомляють заздалегідь колег і клієнтів про зміни в графіку роботи або відсутність на робочому місці.

ВЗАЄМОДОПОМОГА СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЇ
Попри наявні визначені посадові обов’язки кожного фахівця організації, за потреби співробітники допомагають одне одному та можуть виконувати функції не передбачені їхніми посадовими обов’язками.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ СУМЛІННЯ
Керівництво організації довіряє своїм співробітникам та покладає на них функції з індивідуального планування своєї діяльності та робочого навантаження. Враховуючи це, співробітник бере на себе відповідальність за виконання поставлених завдань та усвідомлює, що результат його праці є частиною успіху усього колективу.

ГОТОВНІСТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬ
Враховуючи значний досвід БО “100 відсотків життя. Київський регіон” в різних аспектах захисту та представництва прав ЛЖВ, потужний організаційний та кадровий ресурс, організація бере на себе відповідальність за вирішення складних завдань. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” не боїться проблем, а вирішує їх

СОЦІАЛЬНИЙ ЛІФТ ТА РОЗВИТОК КЛІЄНТІВ

БО “100 відсотків життя. Київський регіон” не обмежується наданням благодійної допомоги та послуг, а сприяє поступовій ре-соціалізації та розвитку наших клієнтів, які схильні до асоціальної поведінки. Ми надаємо додаткові можливості та необхідну допомогу клієнтам, які стали на шлях розвитку. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” виступає в ролі кар’єрного трампліну для клієнтів, які мають мотивацію працювати в соціальній сфері та здобувають відповідну освіту.
МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИПартнерство для подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні
(Посольство США в Україні, Київ, Україна)
ua.usembassy.gov/uk/partnership-for-hiv-aids-in-ukraine-uk
Агентство США з міжнародного розвитку,
(Вашингтон, США).
https://www.theglobalfund.org/en/

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, (Женева, Швейцарія). https://www.theglobalfund.org/en/ Компанія «Делойт» в Україні входить до складу об’єднання «Делойт Туш Томацу ЛТД» (Нью Йорк, США). https://www2.deloitte.com/ua/uk.html Міжнародна некомерційна глобальна організація охорони здоров’я. (Сіетл, Вашингтон, США)
https://www.path.org/
Євразійська асоціація зменшення шкоди (EHRA).
(Вільнюс, Литва)
https://harmreductioneurasia.org/ Євразійська коаліція охорони здоров’я, прав, гендерної та сексуальної різноманітності, (Таллін, Естонія).
https://ecom.ngo Об'єднана програма Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ/СНІД, (Вашингтон, США)
https://www.unaids.org/ Консорціум 5 африканських партнерів для технічної допомоги організаціям і міністерствам охорони здоров'я для прискорити досягнення цілей ЮНЕЙДС 90-90-90, (Центуріон, Південно-Африканська Республіка). https://www.equiphealth.org/
НАЦІОНАЛЬНІ ПАРТНЕРИ


Благодійна організація "100 відсотків життя", (Київ, Україна).
https://network.org.ua/ Центр громадського здоров'я Міністрества охорони здоров'я України, (Київ, Україна), https://phc.org.ua/ Альянс громадського здоров'я, (Київ,Україна).
http://aph.org.ua/ Благодійна організація "Позитивні жінки",
(Київ, Україна)
http://www.pw.org.ua/ Українська Гельсінська спілка з прав людини — найбільша в Україні асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 рок.
(Київ, Україна), https://helsinki.org.ua/ Благодійна організація FREE ZONE
(Київ, Україна)
https://freezone.org.ua
Благодійна організація TBpeopleUkraine.
(Київ, Україна) https://tbpeopleukraine.com/ Всеукраїнська громадська організація
«Гей-альянс Україна»
(Київ, Україна), https://upogau.org/ Організація “Право на здоров’я” (HealthRight International),
(Київ, Україна). http://www.healthright.org.ua/ Благодійний фонд "Пацієнти України"
(Київ, Україна)
https://patients.org.ua/
РЕГІОНАЛЬНІ ПАРТНЕРИ


Громадська організація "Точка опори ЮА"
(Київ, Україна), https://t-o.org.ua/ Громадська організація "BCD"
(Київ, Україна)
http://bcd.org.ua/ Громадська організація "Сила Життя"
(Київ, Україна)
https://www.100lifekyiv.org/poweroflife КЛІНІЧНІ ЛІКАРНІ

 • Київська міська клінічна лікарня №1
 • Київська міська клінічна лікарня №3
 • Київська міська клінічна лікарня №6
 • Київська міська клінічна лікарня №7
 • Київська міська клінічна лікарня №8
 • Київська міська клінічна лікарня №10
 • Київська міська клінічна лікарня №11
 • Київська міська клінічна лікарня №12
 • Київська міська клінічна лікарня №17
 • Київська міська клінічна лікарня №18
 • Олександрівська клінічна лікарня м.Києва
 • Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ
 • КДЦ Дніпровського району м. Києва
 • КДЦ Солом'янського району м. Києва
 • КДЦ Шевченківського району м. Києва
 • КДЦ Оболонського району м. Києва
 • КДЦ Голосіївського району м. Києва
 • КДЦ Деснянського району м. Києва
 • КДЦ Подільського району м. Києва
ЦЕНТРИ ПЕРВИНООЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПО МОГИ
 • ЦПМСД №1 Солом'янського району м. Києва
 • ЦПМСД №2 Солом'янського району м.Києва
 • ЦПМСД №3 Дарницького району м. Києва
 • ЦПМСД № 4 Дніпровського району м. Києва
 • ЦПМСД "Русанівка"
ОБЛАСНІ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я
 • Білоцерківська міська лікарня №1
 • Білоцерківська центральна районна лікарня
 • Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування
 • Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги
 • Васильківська центральна районна лікарня
 • Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги
 • Київська обласна клінічна лікарня
 • Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги
 • Броварська багатопрофільна клінічна лікарня
ПРОФІЛЬНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ
 • Київський обласний шкірно-венерологічний диспансер
 • Київська міська клінічна шкірно-венерологічна лікарня
 • ТМО «ДЕРМАТО-ВЕНЕРОЛОГІЯ» у місті Києві
 • Київська міська психоневрологічна лікарня № 3
 • Київська міська туберкульозна лікарня №1
 • Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія»
 • Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання
 • Київський міський протитуберкульозний диспансер №1
 • Київська обласна психоневрологічна лікарня №2

Наші успіхи можливі завдяки Вам

01_sdJqYyx.jpg_edited.jpg

Віталій Кличко

Голова Київської
міської державної адміністрації

45388505_1877834148997131_55967118655446

Олена Лукашевич

Директор Київського Міського
Центру Громадського Здоров'я

Поворозник.jpg

Микола Поворозник

Перший заступник
голови КМДА

rep_9074_0_edited.jpg

Віталій Казека

Головний лікар Київської
міської клінічної лікарні №5

Гінзбург.jpg

Валентина Гінзбург

Директор департаменту охорони здоров'я КМДА

Шерембей.gif

Дмитро Шерембей

Голова координаційної ради
БО "100 відсотків життя"