Лікування гепатиту С в м. Києві - онлайн опитування.

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією розпочинає активну реалізацію проекту «Адвокація розширення доступу до діагностики та лікування ВГС серед ключових, уразливих до ВІЛ груп населення в місті Київ».


Сьогодні ми є свідками і учасниками якісних змін в системі охорони здоров’я України. Згідно оновлених у 2021 р. національних стандартів лікування гепатиту С розпочата робота з розробки зручного для пацієнтів механізму діагностики та лікування ВГС.


Тому запрошуємо всіх, хто має відношення до предмету дослідження, взяти участь у аналізі прогалин у доступі до діагностики та лікування вірусного гепатиту С.

Щоб поділитись своєю думкою та досвідом діагностики та лікування вірусного гепатиту С, просимо Вас пройти анонімне анкетування, розроблене нашою командою експертів, що знаходиться за посиланням https://forms.gle/ZG7L2nzLyEThr8zz6


Особливо цінними для нас буде ваш досвід, якщо ви:

  • відчували складнощі при отриманні доступу до безкоштовного лікування гепатиту С в м. Києві;

  • отримали послуги діагностики гепатиту С були дороговартісні та довготривало;

  • отримали відмову від свого сімейного лікаря в послугах лікування і діагностики, або були змушені звернутися до інших приватних лікарів;

  • мали неуспішне лікування в комунальних закладах охорони здоров’я м. Києва;

  • декілька разів лікували ВГС;

  • отримали допомогу від громадських організацій в лікуванні ВГС.

Ваша участь в опитуванні допоможе нам проаналізувати складнощі, які відчувають і долають люди з ВГС, та зменшити бар’єри для майбутніх пацієнтів під час проходження діагностики та лікування вірусного гепатиту С.


Також результати даного дослідження стануть в нагоді при розробці оптимального і комфортного маршруту пацієнта з ВГС в м. Київ, що буде здійснюватись разом з нашими партнерами з неурядових організацій БО «100 відсотків життя» та ГО «БСД», спеціалістами закладів охорони здоров’я міста та органів місцевого самоврядування.


Якщо у Вас виникли питання, просимо звертатись до експерта з дослідження Руслани Арсентій за телефоном 0931195855.

110 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі