БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ - звіт.

Оновлено: січ 11


Завдяки спільним зусиллям нам вдастся продовжити новірчні свята для 87 дітлахів!


КОГО ВІТАЄМО

На диспансерному обліку Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом перебувають 153 дитини віком від 0 до 14 років (включно). Це діти, які вже народились з ВІЛ-статусом та змушені пожиттєво приймати препарати антиретровірусної терапії. Це ліки, що пригнічують вірус в організмі не даючи йому можливості вражати імунну систему. Такі ліки приймаються щоденно.


CПОСОБИ УЧАСТІ Допомогти в організації подарунків можна було 2 способами:

  1. перерахувати кошти (будь-яку суму за бажанням) на благодійний рахунок організації для подальшої закупівлі подарунків;

  2. самостійно закупити подарунки та привезти їх до офісу БО "100 відсотків життя. Київський регіон"


ЗІБРАНО НА 31.12.2020: 12250 грн


ЗАКУПІВЛЯ ПОДАРУНКІВ

Визначення постачальника подарункових наборів здійснено за визначеною процедурою аналізу цін. Згідно процедури, з числа місцевих постачальників, обрано компанію, що оцінила свої послуги продажу та доставки подарунків за найнижчою вартістю (відповідно встановленим критеріям якості).


04 січня 2021 року придбано 87 подарунків загальною вартістю 11 484 грн. Постачальник: ТОВ "Світ Трейдер" Подарунок №09: "Хітовий" набір Артикул: К-09-14

Вага товару: 800 г

Ціна: 132.00 грн


Сік фруктовий дитячий: 1 шт Шоколадна з начинкою: 6 шт. Шоколадно-помадна: 2 шт. Тоффі в шоколаді: 2 шт. Чупа-чупс: 2 шт. Нуга з арахісом в шоколаді: 2 шт. Суфле з начинкою в шоколаді: 2 шт. Шоколадно-пралінова: 3 шт. Желейна: 4 шт. Пташине молоко в шоколаді: 2 шт. Шоколадно-грильяжна: 3 шт. Соломка солодка: 1 шт. Шоколадно-вафельна: 4 шт. Шоколадно-вафельний батончик: 1 шт. Ірис: 2 шт. Печиво-сендвіч в шоколаді: 1 шт. Шоколадно-вафельна з начинкою: 1 шт.


Також в падурунку на дітей чекає ще одна цікавинка: привітання від Санти у 3D реальності. Для цього потрібно завантажити з Google Play або App Store додаток "3D GIFT", відкрити його та навести камеру на значок "3D". Ось як це виглядає:

СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОДУКЦІЇ


ДОСТАВКА ПОДАРУНКІВ

Після 19 січня ми опублікуємо фото передачі подарунків до Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Наші меценати: народний депутат України Лада Булах, Крайнікова Оксана Валеріївна, Коломієць Денис Олександрович, Карачунова Валентина Олександрівна, Піддубний Сергій Анатолійович, Лідія Савченко, Андрій Колесов, Парацій Людмила Олександрівна, Трикуль Ольга, Мироненко Юлія Андріївна, Антон Опалатенко, Андрій Астахов, Олена Святюк, Олексій Святюк, Андрій Колесов, Майсак Олена Іванівна, Максим Максимчук, Турчиновський Григорій Петрович, Сергій Смага, Андрій, Валерія Королькова, Олена Совенко, Володимир Шепапрд, Вікторія Деркач, Лісовська Наталія Валеріївна.


Українці - щира та чуйна нація. Не втрачаючи свою ідентичнвсть ми щоразу показуємо свою соціальну відповідальність. Величезна подяка всім хто взяв участь в благодійній акції. Ви круті, ви справжні герої!


316 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg