CDC та PEPFAR: ви дуже дружні до ЛЖВ.

Саме зараз завершують свій візит в Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування наші гості з США – представники Надзвичайної ініціативи Президента США по наданню допомоги у боротьбі з ВІЛ / СНІДом - PEPFAR та Центру контролю і профілактики захворювань США – CDC.


Відвідали відділення лікарні в яких проводиться тестування на ВІЛ в рамках проекту «ХелсЛінк». Гостей цікавило питання виявлення ВІЛ серед статевих партнерів ЛЖВ, шляхи їх залучення до тестування, формат консультування дискордантних пар, особливості роботи з групами найвищого ризику. Також цікавились чи тестують лікарі, які саме, де та як навчались використовувати швидкі тести, проводити до- та після-тестове консультування.

Іноземні фахівці були приємно вражені рівнем дружнього відношення наших консультантів та медичних працівників Бориспільської лікарні до ЛЖВ. Також ми отримали схвальні відгуки стосовно розміщеного нами в лікарні монітора для трансляції відео та графіків про ВІЛ, тестування, терапію, тощо. Особливу уваги приділили місцю розташування монітора: «Дуже вигідне місце з великою ротацією відвідувачів лікарні, які обов’язково звернуть увагу на монітор».


Лікарі ББЛІЛ, в свою чергу, надали вичерпну інформацію стосовно періодичності видачі АРТ ЛЖВ, умов рекомендації пацієнтам пройти тестування на ВІЛ, тощо

9 перегляд
POL белый фон.jpg
Cities-Logo.png
кордрада2015-2019.jpg

Адреса :
м. Київ, вул. Відпочинку, 11, 9-й поверх (приміщення КМКЛ№5)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 423 16 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg