ЯК ПОКРАЩИТИ ЛІБІДО? СЕКС-ДРАЙВ!


Сотні наукових досліджень показали, що енергійний секс два-три рази на тиждень допомагає людині запобігти розвитку хронічних хвороб, а також позбутися від стресу і просто відчувати себе щасливим. Так що нічого поганого в бажанні опинитися з ким-небудь, хто тобі подобається, під ковдрою і без одягу, безумовно немає. Сумно, скоріше, зворотне - коли це бажання починає поступово згасати.


Багато хто намагається вирішити проблему послабленого лібідо, ковтаючи антидепресанти і запиваючи їх шипучими вітамінками. Але згадаємо визнання князя Мишкіна з «Даун Хауса»: «У мене від таблеток ніякого ентузіазму до жінок» - і це свята правда. Як не крути, а кращим способом відчути себе живою людиною, якого ніби магнітом тягне до статевих подвигів, є спорт.

По-перше, фізична активність допомагає позбутися від стресу, і, виходячи на ранкову пробіжку, можна забути про інші стимулятори.


По-друге, за допомогою спорту можна боротися із зайвою вагою, так що виду свого оголеного тіла більше не доведеться соромитися: невпевненість, самостигматизація і нелюбов до себе завжди негативно позначаються на лібідо. Ну а бадьорий і динамічний секс - це, крім іншого, відмінне кардіотренування.


Нарешті, третя причина сприятливого впливу спорту на сексуальну енергію - це посилений кровообіг в області тазу і статевих органів.


Вплив фізичної активності на лібідо, напевно, помічав на собі кожен відвідувач тренажерної зали або морочився з ранковими пробіжками. Однак не варто думати, ніби формули «більше сексу - більше енергії» і «більше спорту - більше сексу» є робочими. Все добре в міру.

Вчені з Університету Північної Кароліни вивчали вплив спортивних тренувань на 1077 чоловіків. І виявилося, що ті, хто займався спортом в коротких сесіях, мали нормальний або підвищений лібідо, в той час як ті, хто доводив себе до знемоги і буквально побивався в спортзалі, повідомляли про майже відсутнє сексуальне бажання.


Та все ж мало прокачати своє лібідо, блискавично сідаючи на шпагат і віртуозно вигинаючись в містку. Адже якщо ти з бажанням зайнятися сексом повертаєшся після тренування додому, а там на дивані сидить твоя друга половинка - жує попкорн або цукерки дивлячись черговий сезон улюбленого серіалу та нічого навіть чути не хоче про фізичну активність, то ніякої пристрасної ночі любові у вас не вийде, як би сильно тобі цього не хотілося.


І найголовніше - пам'ятай: за будь-яких обставин секс повинен бути безпечним. Презерватив та лубрикант - твій надійний захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Також не буде зайвим двічі на рік перевірятись на ВІЛ, вірусні гепатити, сифіліс. Якщо ж останній раз ти це робив/робила дуже давно або взагалі ніколи, не зволікай мершій реєструйся для безкоштовного тестування на ВІЛ та консультування щодо профілактики соціально небезпечних захворювань: https://www.100lifekyiv.org/test-na-vil305 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі
Cities-Logo.png
кордрада2015-2019.jpg

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg