ЮРИДИЧНА ПРОСВІТА

Юрист БО "100 відсотків життя. Київський регіон" Тетяна Юрченко прийняла участь в тренінгу “Підвищення спроможності спільнот у захисті прав людини”, організованому Українською Гельсінською Спілкою з Прав Людини.

4-5 квітня 2019 року відбувся тренінг УГСПЛ “Підвищення спроможності спільнот у захисті прав людини” для юристів мережі громадських приймалень УГСПЛ та мережі партнерських організацій, які працюють в сфері захисту прав ЛЖВ та вразливих верств населення в контексті протидії викликам епідемії ВІЛ/СНІД.

Метою навчання під час тренінгу був розвиток умінь та навичок учасників з захисту прав ЛЖВ та вразливих верств населення в контексті протидії викликам епідемії ВІЛ/СНІД.


Завдання тренінгу:

ознайомити учасників із особливостями захисту прав ЛЖВ та вразливих верств населення, механізмами доступу до АРТ та ЗПТ у контексті поширення епідемії ВІЛ/СНІД;надати знання щодо національного законодавства, яке регулює забезпечення прав людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД та які знаходяться під ризиком зараження ВІЛ;ознайомити учасників з національною судовою практикою та практикою Європейського Суду щодо у випадках порушення прав ЛЖВ та вразливих верств населення;опрацювати форми взаємодії з державними та недержавними організаціями в системі надання комплексної допомоги постраждалим особам.


У заході були задіяні експерти та тренери:

Олександр Павліченко – виконавчий директор Української Гельсінської спілки за прав людини, експерт

Айгуль Муканова –  координатор регіональної мережі правової допомоги з питань ВІЛ/СНІД, експерт

Наталія Козаренко –  заступник  керівника департаменту «Правова допомога» УГСПЛ, координатор мережі громадський приймалень УГСПЛ

Олег Несінов адвокат, експерт з питань захисту прав ВІЛ-позитивних осіб та осіб з наркотичною залежністю.


За матеріалами УГСПЛ

54 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg