Що таке Мотивація? Яка вона? Як це працює?

В умовах карантину майже перед кожним з нас постають ці запитання.

Дуже просто взяти і сказати: «Це сила, що змушує нас діяти і досягати поставлених цілей. Це стимул»


А от де цю силу взяти розповідає наша Консультантка з юридичних питань Тетяна Юрченко.Тетяна Юрченко

Добре, коли вона є внутрішня, стержнева, як у наших партнерів-лікарів, що ініціюють проведення тестування пацієнтів, постановку його на диспансерний облік, а також призначення антиретровірусної терапії (АРТ).


Але не зайвим буде і зовнішній вплив, зовнішня мотивація, яка на думку всіх науковців найкраща, коли опирається на винагороду, в ідеалі – грошову.

Тому, наша організація БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в рамках проекту «HealthLink. Київський регіон» Покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ реалізовує програму мотивації медичних працівників. Робота по програмі мотивації розпочалась з липня 2019 року і ось вже третій квартал БО «100 відсотків життя. Київський регіон» підводить підсумки цієї роботи.


Нагадаю, що програма поширюється на медичних працівників закладів охорони здоров’я, які заключили угоди про співпрацю з організацією.


По закінченню першого кварталу 2020 року перед нами, як і перед світом постав додатковий виклик – корона вірус, карантин, пандемія.


Багато наших колег із громадського сектору змушені були призупинити свою діяльність.


Наші ж перші кроки в часи пандемії розпочалися із лозунгу-заклику «ПРАЦЮЄМО В УМОВАХ КАРАНТИНУ». Ми пацієнтська організація, тому виклики сьогодення прийняли разом із медиками.


Справою честі для нас було виконати договірні зобов’язання перед партнерами-лікарями і виплатити їм грошову винагороду за перший квартал 2020 року.


14 квітня 2020 року, напередодні Великодня, 55 наших лікарів отримали винагороду на суму 119 120,71 грн.

Заклик «Підтримай медика!» для нас має конкретне і принципове забарвлення. Це зовнішня мотивація у вигляді винагороди і слова нашої щирої подяки за їх працю.

Імена і фото всіх 55 професіоналів, які сьогодні перебувають на вістрі атаки, ми розмістити не в змозі, але деякі з них сьогодні почесні гості нашої сторінки.


Бережіть себе, будьте здорові, шановні партнери-медики!


Лікарі на фото:

150 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg