Школярам презентували сервіс 1547 - для жертв домашнього насильства

14 лютого 2020 року Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський відвідав школу/ліцей № 208, що у Дніпровському районі міста Києва, де презентував „гарячу лінію” для осіб, які постраждали від домашнього насильства.


Заступник Міністра поспілкувався з дітьми 5-7 класів та поінформував, що сервіс цілодобово доступний за номером 15-47, дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.


Сергій Ніжинський акцентував увагу школярів на тому, що вони можуть звертатися на гарячу лінію не тільки у випадках домашнього насильства, а також при загрозі його вчинення.


За словами заступника Міністра, говорили про протидію насильству у сім’ях, випадки і приклади цього явища у школах, та як діяти в таких ситуаціях дітям та вчителям.


Сергій Ніжинський пояснив підліткам, що на „гарячій лінії” не тільки проводяться інформаційні, психологічні та юридичні консультації, зокрема, щодо соціальних послуг для жертв насильства, а й надається психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства дітям, жінкам, чоловікам.


Заступник Міністра наголосив на необхідності проведення широкої інформаційної кампанії з метою запобігання та боротьби з домашнім насильством для потенційних соціальних груп ризику.16 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg