У Венери жодних шансів!

Ніяковієш, боїшся звернутись до лікаря венеролога? Часи радянського стилю послуг минули! На сьогодні Київський обласний шкірно-венерологічний диспансер є центром гуманності, толерантності здорової емпатії та високого професіоналізму.

Цей заклад змінив обличчя: новий головний лікар, новий сайт, новий логотип, нова побудова співпраці з пацієнтом, нові підходи до покращення якості послуг.


Назвати нашу співпрацю в рамках проєкту "HealtLink" плідною - не сказати майже нічого. Ми стали не просто надійними партнерами. Ми вже просто не уявляємо своєї діяльності окремо.


Всі лікарі диспансеру успішно покращили свої знання та вдосконалили навики завдяки серії наших тренінгів з "Консультування та тестування на ВІЛ і вірусний гепатит С", "Ко-інфекції та індексного тестування", "Подолання стигми та дискримінації в медичних закладах".


Також в закладі функціонує програма мотивації (преміювання) лікарів за тестування на ВІЛ та виявлення нових випадків захворювання.
Щомісячно на базі диспансеру виявляють ВІЛ-інфікованих, що жили з ВІЛ та не знали про це. Раннє виявлення захворювання дозволить вчасно розпочати лікування, не дзволити ВІЛ далі розмножуватись та забезпечити стан здоров'я пацієнта належним чином.


Не одноразово до закладу приїжджали іноземні делагації представників донора, що забезпечує діяльність проєкту. І звісно ж гості залишались задоволені рівнем організації діяльності та якості послуг диспансеру.Дякуємо головному лікарю Київського обласного шкірно-венерологічного диспансеру за активність, сучасність та небайдужість. Ви наш надійний партнер і разом ми здатні подолати будь-які епідемії, зробти світ трішки кращим, зберегти 100 відсотків життя нашої нації.


Завітайте на офіційну facebook сторінку диспансеру: https://www.facebook.com/skinvenereology/

128 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg