Ти на вокзалі? Біжи в медпункт!

Стоїш на платформі, чекаєш на потяг? Твій потяг значно затримується? Або можливо ти просто прогулюєшся повз Центральний залізничний вокзал міста Києва? В жодному разі не проходь повз медпункт. Не треба даремно гаяти час!

Завітай до медпункту залізничного вокзалу, який знаходиться в лівому крилі вокзалу, на першій платформі (вхід з вулиці). Там тебе зустрінуть найпривітніші в світі соціальні працівники та абсолютно безкоштовно допоможуть дізнатись про свій ВІЛ-статус.


Чому це так важливо? Тому що в Україні кожна друга ВІЛ-інфікована людина не знає про свій статус. Кожна друга людина, яка живе з ВІЛ, навіть не здогадується про те, що вона потребує діагностики, лікування, підтримки. І найголовніше про те, що потенційно може наражати на небезпеку свого партнера.


Сьогодні, 12 червня, з 09:00 до 18:00, ми традиційно, разом з АТ "Укрзалізниця" проводимо акцію "НЕ БІЙСЯ, ПРОЙДИ ТЕСТ НА ВІЛ".


Для всіх киян та гостей міста працюватимуть кваліфіковані фахівці, які безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ та надаватиммуть консультації щодо безпечної статевої поведінки, ВІЛ та інших соціально небезпечних захворювань.


99 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg