СЕНСАЦІЯ: В КИЄВІ ВИНАЙШЛИ НОВИЙ ПРЕПАРАТ ПРОТИ ВІРУСІВ

Сенсаційна новина сколихнула не лише українське суспільство, а вже й встигла наробити галасу далеко за межами нашої країни. Київські вчені винайшли унікальний лікарський засіб, що здатний побороти низку відомих вірусів. Унікальність цих ліків полягає в їх складі.

Хоча досліди винайденого препарату розпочались нещодавно, все ж його лікувальні властивості були відомі ще нашим далеким пращурам. Здавалося б: що може бути унікального в простому традиційному застіллі? Та насправді українці століттями не здогадувались, що звичні для них продукти можуть поєднатися в препарат, який здатен подолати найтяжчі хвороби. Складники нового препарату, назву якого поки що тримають в суворій таємниці: часник, цибуля, хрін, червоний перець та сало з молодої обсмаленої свинки. Диво-пігулки потрібно приймати щодня, вони розраховані як на дорослий, так і на дитячий організм. Також планується випуск суспензії на основі пігулок з додаванням самогону.

Та коли мова йде про лікарські засоби завжди виникає "АЛЕ": як і кожен медичний препарат, наші пігулки мають дуже серйозний побічний ефект - вони викликають залежність. За прогнозами фахівців, новий препарат навіть можуть зарахувати до числа наркотичних засобів, відпуск яких відбувається лише за рецептом лікаря, а обіг контролюється спеціальною державною службою. Властивості препарату дійсно дивовижні. Його дія полягає у впливі на гени. Він здатний розшукати в далеких куточках ДНК та випустити зовні справжній козацький дух, що полягає в ідеї національної ідентичності, незламності та стійкості.

Сила і міць реєстрових козаків була відома далеко за межами нашої країни. Бусурмани про них складали легенди. А війська, чий напад вже колись було відбито козаками вже ніколи не наважувались повторити такий вчинок. Їх поважали та боялись. Вважається, що вони вміли входити у стан так званого трансу, медитували та спілкувались із духами з потойбіччя. А допомагали їм в цьому саме ті продукти, що в наш час вчені поєднали в один препарат.

На сьогодні дослідження нового препарату ще тривають. Будемо чекати новин від наших вчених і маємо надію що дуже скоро світові ЗМІ вибухнуть новиною про українське диво, яке вилікує весь світ.

294 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg