#ПідтримуюЛікарів

1 травня в усьому світі відзначається Міжнародний день солідарності трудящих. Хоча ми офіційно не можемо відзначати цю дату через декомунізацію та все ж він поки що залишається в нашій країні вихідним.

І поки всі будуть відпочивати наші медики працюватимуть, щоб вберегти громадян від загрози коронавірусу. У нас є чудова нагода їх підтримати. Саме в цей день ми долучаємось до акції започаткованої МОЗ України на підтримку лікарів та закликаємо кожного зробити це разом з нами. Вам це коштуватиме лише 2 кроків та 5 хвилин часу. Навіть така моральна підтримка має змогу викликати посмішку та відчуття приємного трепіту у кожного медика. Що потрібно зробити: 1. Встановити на свою світлину в фейсбук рамку з червоною стрічкою. Знайдіть її в галереї рамок за пошуковим запитом Підтримую лікарів. 2. Сфотографуйтесь з червоною стрічкою на руці. Це може бути будь-яка стрічка: з тканини, з паперу, або просто намальована червоним маркером на зап'ясті та опублікуйте на своїй сторінці фейсбук з ОБОВ'ЯЗКОВИМ хештегом #ПідтримуюЛікарів

“Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства,  — сказав сьогодні Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. — Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів”.


152 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg