Підбірка найгучніших камінг аутів світових зірок

Ка́мінг-а́ут (англ. coming out — «розкривання», «вихід»; скор. від coming out of the closet — «вийти із комірки», у значенні «вийти із темряви, відкритися») — процес добровільного й усвідомленого визнання людиною своєї сексуальної орієнтації чи гендерної приналежності. Також може означати результат такого процесу. Термін «камінг-аут» застосовується здебільшого стосовно ЛГБ, які усвідомили себе як лесбійка, гей або бісексуальна людина і прийняття своєї сексуальної орієнтації, або транс люди — невідповідність психічної статі біологічній.

ЕЛТОН ДЖОН

Рік камінг-ауту: 1976


Британський музикант першим з сучасних знаменитостей визнав свою бісексуальність. Пізніше у нього був шлюб з жінкою, що закінчився наркозалежністю. Вилікуватися «лицареві» допоміг майбутній чоловік - Девід Фёрніш. Пара вже 24 роки разом, у них двоє синів від сурогатної матері.


ІЄН МАККЕЛЛЕН


Рік камінг-ауту: 1988


Британський актор Ієн Маккеллен (чарівник Гендольф у «Володарі кілець») розповів про свою сексуальну орієнтацію прямо в ефірі радіостанції. Так він озвучив свою думку з приводу законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму. З тих пір він відкрито і активно захищає права сексуальних меншин.


ДЖОРДЖ МАЙКЛ

Рік камінг-ауту: 1998


Камінг-аут одного з найяскравіших співаків XX століття був вимушеним. Джордж Майкл зізнався у своїй гомосексуальності на тлі заяви поліцейського, який звинуватив його в сексуальних домаганнях в громадському туалеті. Однак гучне визнання в 1998 року не поставило хрест на кар'єрі виконавця. Навпаки, лише додало йому популярності.


РІКІ МАРТІН

Рік камінг-ауту: 2010


Скільки сердець розбив пуерто-ріканський красавчик Рікі Мартін своїм визнанням в 2010 році! Однак співак говорить, що на камінг-аут його надихнули двоє синів, яких йому народила сурогатна мати.


АДАМ ЛАМБЕРТ

Чутки про його нетрадиційну орієнтацію ходили давно. Але у 2009 році Адам зробив гучну заяву, з’явившись на обкладинці журналу «Rolling Stone». Він є активним учасником гей-руху і виступає на підтримку одностатевих шлюбів.


69 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg