Прес-бріфінг: «Спочатку ‘дезінформація’, потім ‘пропаганда’: «русскій мір» наближається до України"

Шановні журналісти,  запрошуємо вас на прес-брифінг

«Спочатку ‘дезінформація’, потім ‘пропаганда’: «русскій мір» наближається до України»,  присвячений проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» (законопроект №2784,  поданий до ВР 17.01.2020 року).


ЧАС: 28 січня (вівторок), 10:30

МІСЦЕ: Інформаційна агенція УНІАН (вул. Хрещатик, 4)


Слідом за скандальним проєктом закону «Про дезінформацію», законопроєкт щодо наркотичних засобів спрямований на встановлення вкрай репресивної політики в Україні. У разі його прийняття, фактично будь-яку людину із наркозалежністю можна буде відправити на примусове лікування, і будь-кого – відправити на примусовий медогляд чи притягнути до кримінальної відповідальності та «пропаганду наркотичних засобів». Це той шлях, яким свого часу пішла РФ, і яким нині пропонують іти Україні.


Посадять за насіння петрушки: чітко не визначено, що таке аналоги наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;В обґрунтуванні – фейк: пояснювальна записка посилається на неіснуючий документ;Важкохворим пацієнтам неможливо буде отримати знеболення, а усі пацієнти не зможуть отримати повну інформацію про лікарські засоби;І найголовніше: введення статті 3151 «Пропаганда або реклама наркотичних засобів, психотропних речовин або їх прекурсорів» несе загрозу притягнення до кримінальної відповідальності фактично будь-кого.


Спікери прес-брифінгу: 

  • Сергій Шум, директор  Українського моніторингового та медичного центру з наркотиків та алкоголю МОЗ України;

  • Олена Коваль, експерт з наркополітики, консультант Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»;

  • Дмитро Шерембей, Голова Координаційної Ради БО «100% життя»;

  • Артем Осипян, монітор Національного превентивного механізму.

(НПМ – це незалежний національний орган, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, що на регулярній основі моніторить усі місця несвободи з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там утримуються)


Акредитація: karashivska@irf.ua / 0952716324
98 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg