ПЛАН РОБОТИ ВІЛ/ТБ КОРДРАДИ НА 2019 РІК

18 квітня відбулось перше засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в 2019 році.


Засідання проходило в оновленому складі, затвердженому Київським міським головою Віталієм Кличком. До складу ради увійшли представники ключових спільнот: люди що живуть з ВІЛ, люди що живуть з наркозалежністю, чоловіки, які мають секс з чоловіками, ін.

Також на засіданні ради були присутні спостерігачі - представники спільнот, чия діяльність безпосередньо спрямована на протидію туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Київському регіоні.Аналізуючи результати роботи за 2018 рік, були внесені відповідні заходи в план роботи ради на 2019-й.


Після засідання координаційної ради, протягом тижня, була відкрита платформа для збору пропозицій та зауважень щодо плану роботи на 2019 рік та наступних засіданя.


Хоча членами Ради було затверджено План в тому вигляді, яким він був представлений під час Засідання Ради, але всі доповнення і пропозиції розглянуті і членами Ради і Адміністрацією ДОЗ. На жаль, деякі з них не стосуються функцій Ради і ДОЗ, а більшість з них прийняті як такі, що будуть розглянуті на наступному засіданні Ради.


Від себе (БО "100 відсотків життя. київський регіон"), хочемо зауважити, що на жаль серед доповнень і пропозицій жодна НУО не подала пропозиції, які на пряму стосуються виявлення, деспансеризації і утримання пацієнта в терапії...


Ознайомтесь з Протоколом №1 за результатами засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 18 квітня 2019 року, а також Планом роботи координаційної ради на 2019 рік, ТУТ

101 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg