Перший в Україні симпозіум з лікування туберкульозу

5–6 березня у Києві відбудеться симпозіум «Подолання перешкод у лікуванні туберкульозу: від стратегії до дій», організований Центром громадського здоров’я України спільно із Міністерством охорони здоров’я України та організацією «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF).

Україна вперше проведе подібний захід. Церемонія відкриття розпочнеться 5 березня о 9:00 у конференц-залі готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 22.

Туберкульоз в Україні є серйозною проблемою в охороні здоров’я. Зокрема, у 2018 році у країні від цієї хвороби щодня помирало 10 людей.

Україна має один із найвищих рівнів захворюваності на хіміорезистентний туберкульоз у світі та посідає третє місце за жду абсолютною кількістю зареєстрованих випадків туберкульозу із розширеною резистентністю.

«Подолання туберкульозу (як загрози громадському здоров’ю) до 2035 року, вимагає впровадження реформ, які створять пацієнтоорієнтовану модель протитуберкульозної допомоги», — розповів Viktor Liashko, заступник міністра охорони здоров’я України.

«Ми впроваджуємо людиноорієнтовані підходи для лікування, сучасні стандарти медичної допомоги та інноваційні методи виявлення, діагностики, лікування та супроводу людей, які хворіють на туберкульоз, а також їх оточення», — розповіла Яна Терлеєва, завідувачка відділу координації програм лікування туберкульозу Центру громадського здоров’я України.

Під час симпозіуму розглядатимуть досягнення та складнощі у лікуванні туберкульозу в країнах Східної Європи та Центральної Азії. Серед близько 160 учасників та гостей будуть:

🔸представники World Health Organization (WHO)

🔸представники USAID Ukraine - USAID Україна;

🔸експерти у сфері боротьби з туберкульозом зі США, Франції, Німеччини й інших європейських країн;

🔸представники українських неурядових організацій.

Акредитація та додаткова інформація щодо симпозіуму:

Марта Знак, спеціалістка із комунікацій проєкту: тел. +38-066-673-27-10, +38-063-707-16-46, e-mail: MSF-UKR-Com-Officer@msf.org

За матеріалами Центру громадського здоров'я МОЗ україни

73 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg