Перше в 2019 р. засідання Київської СНІД/ТБ корд. ради

Вчора відбулось перше в 2019р. засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції в оновленому її складі!!! Ініціювала засідання Гінзбург Валентина Григорівна – Директор департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, серед присутніх були Головний лікар КМЦ СНІДУ, Казека В.Г., Головний лікар КМКНЛ «Соціотерапія», Ярий В.В., Головний лікар ТМО «Фтизіатрія» Загута Ю.Б. та ін. Серед запрошених учасників засідання було 5 головних лікарів київських ЗОЗ і 7 представників від НУО. Під час засідання зробили звіти про роботу своїх закладів Казека В.Г., Головний лікар КМКНЛ «Соціотерапія», Ярий В.В., та інші Головні лікарі КДЦ, ЦПМСД і клінічних лікарень.


Основними рішеннями були: 1. Підвищити адміністративний контроль керівниками закладів охорони здоров’я за виконанням наказів МОЗ України від 19.08.2005 №415 «Про удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію», від 11.05.2010 №388 «Про удосконалення діагностики ВІЛ-інфекції», від 08.02.2013 №104 «Про затвердження Переліку та Критеріїв визначення груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ». 2. Посилити спільну роботу з неурядовими організаціями стосовно доведенню пацієнтів від закладів охорони здоров'я до медичного нагляду та здійснення соціального супроводу пацієнтів на АРТ 3. З метою уникнення дублювання пацієнтів, запропонувати ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та БО «Мережа ЛЖВ» доопрацювати МІС ВІЛ з подальшим встановлення програми у відповідальних осіб за консультування і тестування в розрізі кожного лікувального закладу м. Києва. Реєстрація кожного випадку виявлення ВІЛ дасть змогу оцінити реальну результативність тестування на ВІЛ в лікувальних закладах та взяття під медичний нагляд в КМЦ СНІДу. 4. Здійснювати заходи з децентралізації медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД шляхом розширення критеріїв до передачі пацієнтів, а саме: можливість передачі пацієнтів з ІІІ та ІV стадією ВІЛ-інфекції з невизначеним вірусним навантаженням та кількістю СД4 500 та збільшення кількості сайтів АРТ на базі КНП КДЦ. 5. Вирішили контролювати раціональне виконання матеріальних та людських ресурсів; контролювати ефективну ініціативу від виконавців; посилити навички перед тестового консультування груп ризику в ЗОЗ щодо покращення якості тестування та підвищення кількості виявлених ЛЖВ. 6. Опрацювати графік і прискорити відкриття кабінетів інтегрованої допомоги в 4-ох ЦПМСД. 7. Забезпечити дотримання конфіденційності статусу ВІЛ-позитивних жінок; звернути увагу на розподіл у статистичних даних у звітах по гендеру. Та ін.

Детально з Протоколом засідання і прийнятими на ньому рішеннями всі зможуть ознайомитись вже в понеділок. Їх буде додано на сайті організації для вільного доступу і користування - www.100lifekyiv.org

31 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg