ПЕРЕВІРСЯ НА ВІЛ В МЕДПУНКТІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

Ту-ту-ту... Увага-увага! До платформ Центрального залізничного вокзалу міста Київ прибув швидкий тест на ВІЛ, сполученням: крапля крові - 10 хвилин - результат. Запрошуємо на посадку в медпункт Центрального залізничного вокзалу. Якщо ви зараз зустрічаєте когось, збираєтесь від'їжджати або просто проходите повз вокзал , швиденько прямуйте до медпункту. Каву і чай не обіцяємо, а от про ваш ВІЛ-статус розкажемо.


Приділіть лише 10-15 хвилин свого часу для безкоштовного тестування на ВІЛ. Ви маєте унікальну можливість дізнатись про свій ВІЛ-статус, проконсультуватись щодо безпечної статевої поведінки та різноманітних захворювань які передаються статевим шляхом.


З вами працюватимуть найкращі консультанти з соціальних питань міста Київ - соціальні працівники проекту "HealthLink" БО "100 відсотків життя. Київський регіон".


Чому це важливо? За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, кожен другий ВІЛ-інфікований громадянин України не знає про свій ВІЛ-статус. Як відомо це саме та хвороба, яка не видна зовні, яка себе ніяк не проявляє досить довгий час. Але людина, яка живе з ВІЛ в цей період може інфікувати інших. Окрім того, ВІЛ значно пригнічує імунну систему а тому організм стає уразливим до навіть незначних захворювань.


Як себе захистити? Не зволікайте. Пройдіть тестування саме зараз! Лише 1 крапля крові з одного пальця і ви знаєте про свій ВІЛ-статус! Якщо навіть ви зараз не на вокзалі, але живете неподалік, все одно чекаємо на вас завтра з 09:00 до 17:00 за адресою: Центральний залізничний вокзал, площа Вокзальна, 1, Київ (ст.м. Вокзальна).


Медпункт знаходиться з лівого боку будівлі вокзалу, відносно центрального входу. Якщо ви знаходитесь на пероні, для вас він буде з правого боку будівлі.46 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg