ОЦІНКА ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ТА МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ВІЛ+ ЖІНОК

Оновлено: 22 жовт 2020 р.

З ЛИПНЯ ПО ЖОВТЕНЬ 2020 РОКУ В М. КИЇВ ТРИВАТИМЕ МАСШТАБНЕ СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ НАДАВАНИХ МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ ЖІНОК.


Дослідження проводитиметься в рамках проєкту «Аналіз бюджету м. Києва на послуги охорони здоров’я та соціальні послуги для людей, які живуть з ВІЛ, включно жінки» , що впроваджується Євразійською асоціацією зменшення шкоди в межах програми RCFRegionalConsortium 2019-2021, за фінансової підтримки Фонду Роберта Карра для громадянського суспільства.


Аналогічні дослідження здійснюються громадськими організаціями Вірменії, Киргизстану, Болгарії, Румунії, для об’єднання зусиль в боротьбі з ВІЛ на Євразійському континенті.


Фахівці БО «100 відсотків життя. Київський регіон» здійснять два порівняльних дослідження з метою визначення масштабів реалізації ініціативи з активної протидії епідемії ВІЛ/СНІДу «Fast-trackcities» в м. Києві.

Довідково: місто Київ долучилось до світової ініціативи «Fast-trackcities» 6 квітня 2016 року, коли столичний міський голова Віталій Кличко підписав "Паризьку декларацію", метою чого є досягнення глобальних цілей з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу "90-90-90" (90% людей, що живуть з ВІЛ знають про свій статус, 90% людей що знають про свій діагноз приймають ліки від ВІЛ, 90% з них мають невизначене вірусне навантаження), докладніше тутУ вересні буде проведено фокус-групу «Реальна вартість соціальної послуги в м. Києві», на базі тренінгового центру "100 відсотків життя. Київський регіон" за участі провідних фахівців Київського регіону сфери медичних та/або соціальних послуг для ЛЖВ. Протягом серпня будуть надіслані відповідні офіційні листи-запрошення на участь у фокус групі представникам неурядових організацій, закладів охорони здоров'я та керівних установ охорони здоров'я і соціального захисту.


Матеріали досліджень, оціночні результати, відгуки учансиків фокус-групи стануть підґрунтям для розробки плану адвокації соціального замовлення у м. Києві громадського сектору для ВІЛ-позитивних жінок.


55 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg