Новий тренд: всі хочуть дізнатись свій ВІЛ-статус

Якщо раніше наше суспільство потрібно було привчати до культури здорового способу життя і слідкувати за своїм ВІЛ-статусом, то зараз це вже стає трендом, все більше людей самостійно звертаються за послугою тестування, а соціальним працівникам інколи потрібно бути готовим до швидкої організації тестування, під час найнесподіваніших обставин.


Так і нашому соціальному працівнику проекту "Заради життя" Олександру Камінському пощастило з випадком. Він тримав свій путь до статевого партнера ново виявленої ЛЖВ, який в цей час перебував в Центрі соціальної адаптації Союзу антинаркотичних спілок.


Олександр знав що йому потрібно буде провести лише одне тестування, але чомусь він вирішив, на всякий випадок, взяти з собою ще дюжину тестів.


Коли клієнти реабілітаційного центру дізнались, що в цей день їх відвідає соціальний працівник, всі одразу виявили бажання також отримати консультацію та протестуватись на ВІЛ.


До Олександра звернувся керівник центру Микола Колядов з проханням надати послуги з консультування та тестування всіх інших клієнтів.


Дякуємо пану Колядову за співпрацю та підтримку. Лише разом, лише спільними силами мі зможемо досягти спільної мети: 90-90-90!68 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg