НОВИЙ БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ

За ініціативи Андрія Кошари з ГО "Рух змін", консультант з соціальних питань БО "100 відсотків життя. Київський регіон" Андрій Ігнатенко провів лекцію про безпечну статеву поведінку та профілактику соціально небезпечних захворювань в реабілітаційно-оздоровчому комплексі "New way".


"Новий шлях" за яким повинні крокувати в житті клієнти комплексу "New way" має бути безпечним.


Тут проходять реабілітацію люди з алкогольною та/або наркотичною залежністю. Як відомо одним із шляхів передачі ВІЛ та низки інших захворювань є ін'єкційний - через вживання наркотичних речовин з використанням спільного шприця.

А в стані сильного алкогольного сп'яніння людина часто втрачає контроль за ситуацією та може не дотриматись всіх правил безпечної статевої поведінки. Тому інформаційні заходи в подібних закладах конче необхідні.


Після напрочуд цікавої та захоплюючої лекції 33 клієнти центру виявили бажання протестуватись на ВІЛ та вірусний гепатит С. Жодного позитивного (наявність ВІЛ/ВГС) результату тесту не виявлено.


Висловлюємо подяку ГО "Рух змін" та реабілітаційно-оздоровчому комплексу "New way" за співпрацю та запрошуємо інші реабілітаційні / оздоровчі центри долучитись до челенджу з тестування на ВІЛ та вірусний гепатит С.


81 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg