НОВА ОЦІНОЧНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ КЛЮЧОВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ТА ЛЖВ

23 травня на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбувся розгляд та схвалення оціночної чисельності ключових груп населення з ВІЛ та оціночної чисельності людей, які живуть з ВІЛ.


На засіданні схвалили: 1) оціночну чисельність ключових груп населення з ВІЛ; 2) оціночну чисельність людей, які живуть з ВІЛ, на національному рівні на кінець 2018 року; 3) рекомендували регіональним радам з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ (далі – регіональні ради); 4)затвердити на регіональному рівні оціночну чисельність ключових груп населення з ВІЛ, а також оціночну чисельність людей, які живуть з ВІЛ.
В свою чергу, щоб не чекати чергового засідання Київської Координаційної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за ініціативи Головного лікаря КМЦ СНІДу і члена Ради, Казеки В.Г, ми проводимо онлайн голосування з метою затвердження: 1) оціночної чисельність ключових груп населення з ВІЛ; 2) оціночної чисельність людей, які живуть з ВІЛ, на національному рівні на кінець 2018 року на нашому сайті.


Всі можуть ознайомитись з запропонованими цифрами оціночної кількості ЛЖВ і ГР, проголосувати можуть лише члени Ради відповідно до чинного Складу Ради, яким на особисту електронну поштову скриньку буде надіслано пароль для входу на платформу голосування.

Проголосувати ви можете до 24 червня до 12.00. Відповідно до результатів голосування буде складено протокол голосування з рішенням, з яким всі теж матимуть змогу ознайомитись тут на нашому сайті.


На зволікайте з прийняттям рішення, голосування займе у вас декілька хвилин.

Додатково інформуємо, що протокол засідання від 23 травня 2019 року оприлюднено на сайті МОЗ за посиланням: http://moz.gov.ua/materiali-zasidan, усі матеріали засідання, протокол з додатками, а також презентації засідання також доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1cTlVdc4H7du-1b8sOw68oUrWsSqqQnUr?usp=sharing

203 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg