КРАЇНА ЖИТТЯ НА ПЛАНЕТІ ГО

Вже затихли шоу-бізнесові новини про Atlas Weekend, а тому, нарешті можемо розповісти про більш серйозне.


Як завжди ми в епіцентрі подій. І в цьому році Атлас Вікенд без нас був би не таким цікавим. А тому цьогоріч традиційно наш намет очолював алею на планеті громадських організацій фестивалю Atlas Weekend.


Розмаїття інтерактивних розваг вражала. Тут можна було і послухати концерти, і позмагатись в басейні або в доповненій реальності, можна було скуштувати страви з різних кухонь світу.


NGO PLANET також вразила розмаїттям: вікторина по права людини від Національної Поліції, вимірювання "Кісєльових" у крові від Пропагандаріума, антикорупційна вікторина від BihusInfo та багато іншого.

Намет "100%LIFE" також привертав увагу відвідувачів фестивалю. Дехто зацікавився незвичною арт інсталяцією в фотозоні, ктось виявив бажання проконсультуватись щодо безпечної статевої поведінки та захворювань які передаються статевим шляхом, також багато відвідувачів виявили бажання пройти швидке безкоштовне тестування на ВІЛ.6 днів фестивалю, 5 годин на день в наметі для вас працювали 10 найпрофесійніших, найталановитіших та найвідданіших соціальних працівників - консультанти з соціальних питань БО "100 відсотків життя. Київський регіон", проектів "HealthLink" та інших проектів впроваджених організацією.

16 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg