КОРОНАВІРУС: ТОП-5 ГРАНДІОЗНИХ ПОМИЛОК УКРАЇНЦІВ

Інколи навіть найменші помилки можуть стати причиною нечуваних наслідків. Так і наші співвітчизники традиційно не сприйняли всіх рекомендацій науковців та медиків щодо заходів безпеки і профілактики зараження коронавірусом COVID-19. І ось найгучніші з них:


1. КРОПИВНИЦЬКИЙ: ПРИПИНЕНО РУХ ЦІЛОГО МАРШРУТУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ.

Водій мікроавтобусу одного з найбільших маршрутів громадського транспорту міста Кропивницький, ігнорував свої симптоми, доки не потрапив до лікарні, де йому було встановлено діагноз коронавірусної інфекції. Міський владі довелось "зняти з рейсу" всі мікроавтобуси маршрути та вжити відповідних заходів стосовно всіх осіб з якими інфікований водій мав контакт протягом останнього часу.


2. ТЕРНОПІЛЬЩИНА: РЕЛІГІЙНІ ЗІБРАННЯ ТА РИТУАЛЬНІ ЗАХОДИ - НЕБЕЗПЕЧНІ.

“Священик знаходиться у реанімації Тернопільскої клінічної лікарні в важкому стані під апаратом штучної вентиляції легень. Лікарі борються за його життя”, — написав Геращенко.


Він повідомив, що чоловік, який вранці помер від коронавірусу в області, контактував зі священослужителем 9 березня під час похорон у с. Швейків Монастириського району. Під час помінального обряду були присутніми біля 70-ти осіб.


“Взагалі, за даними епідеміологічного розслідування, проведеного епідеміологами та поліцією, встановлено, що з початку березня священик О. В. контактував близько з 500 особами під час різних релігійних обрядів! Всім цім особам потрібно терміново звертатись за телефонами 102 або 103 та повідомити про факти спілкування зі священником О.В., 1963 р.н., та з померлим Б. 1952 р.н.”, — написав заступник міністра.


Він додав, що на даний час населені пункти Швейків, Ковалівка та 4 інших блоковані поліцейськими.


“В цьому очагу епідемії вже встановлено 5 випадків зараження COVID-19. Але ми всі розуміємо, що їх значно більше”, — підсумував Геращенко.
3. ЖИТОМИРЩИНА: ДО ВАС ІКОНУ В ЦЕРКВІ МОГЛА ЦІЛУВАТИ ІНФІКОВАНА ЛЮДИНА.

Перший випадком смерті від COVID-19 в Україні був зафіксований на Житомирщині. Там інфікована жінка, що досить швидко померла від цієї недуги, напередодні ходила до церкви де в той час перебувало дуже багато вірян. Ймовірно від жінки, що не знала про свій діагноз, на різних поверхнях в середині храму могли залишитись сліди вірусу,щ є потенційно небезпечним.


4. ТЕРНОПІЛЬЩИНА: ОСОБИСТА НЕДБАЛІСТЬ ЛІКАРІВ ЧИ НЕДОЛУГІСТЬ ВСІЄЇ МЕДИЧНОЇ СИСТЕМИ?

Місцевий сайт "Тернополяни" відзначає, що серед тих, хто захворів у Монастирському районі найбільше медиків. Загалом у районі підтвердився COVID-19 у 32 медпрацівників (10 лікарів, 14 медсестер, 8 молодших медсестер.)  Також серед хворих 5 дітей, 2 державних службовці, 2 поліцейських, 1 священник, 1 завдиТсадком, 1 вчитель, 1 рятувальник та голова Монастирської ОТГ Андрій Старух. 


5. НА КОРДОНІ: ЯК ДОТРИМАТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФІКУВАННЯ, КОЛИ ТАК ХОЧЕТЬСЯ ДОДОМУ?

Українські громадяни застрягли на польському кордоні через обмеження Польщею можливості перетину кордону у зв’язку з коронавірусом.


Через закриття пішохідного переходу на КПП Медика-Шегині, багато громадян, які планували перейти пішки, "застрягли" з боку Польщі, повідомили в МЗС.


Чи то паніка, чи то погана поінформованість громадян стали на заваді обережній поведінці та здоровому глузду. Попри всі рекомендації дотримання дистанцій, сотні людей утворили на кордоні натовп з тиснявою. що було потенційно небезпечним.96 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg