60 000 гривень благодійної допомоги від небайдужих людей.

Майже щодня, кожен з нас допомагає своїм рідним, друзям, колегам. Так і ми – ніколи не відмовляємо людині яка звертається за допомогою.


Дуже часто потреби людей, які до нас звертаються не відповідають послугам передбаченим нашими проєктами. Тому інколи доводиться шукати джерело матеріальних благ поза межами діяльності організації. Це можуть бути власні кошти співробітників, або допомога друзів організації.


Якщо пригадати та підрахувати, можна побачити «кругленьку» суму. Але зараз ми не будемо цього афішувати.


Хочемо зазначити лише кошти та матеріальні блага, які були залучені для допомоги нужденним від сторонніх небайдужих джерел – від простих чуйних людей з добрим серцем.


Завдяки оперативності та відданості наших соціальних працівників, які дуже швидко орієнтуються в ситуації, мають навички фандрейзингу та вміють чудово комунікувати, за 1 півріччя 2019 року люди, які звертались за допомогою отримали коштів та /або матеріальних благ на суму більшу за 60 000 гривень.


Підрахувати чітку суму залучених коштів , на жаль, на сьогодні не маємо змоги. Ми не ведемо реєстр сторонньої екстреної матеріальної та фінансової допомоги. Ми просто робимо свою справу.


Висловлюємо величезну подяку всім, хто знайшов можливість допомогти, навіть, мінімально. Разом ми зможемо досягти нашої спільної мети: збереження 100% здорового життя наших громадян!96 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg