ЗарадиЖиття ми не зупинемось ніколи!

Звісно ж карантинні заходи під час пандемії є необхідними заради безпеки громадян. Але вони також завдають і складнощів нашій роботі. Так тепер ми маємо обмежений доступ до виправних закладів.


І ми могли б залишитись вдома, в м'якому крісельці, зі всією родиною дивитись цікаве кіно. Та зупинка нашої діяльності навіть на місяць, може перекреслити всю багаторічну роботу.


Попередній досвід дозволив нам досить швидко зорієнтуватись та обрати єдиний вірний варіант діяльності. На сьогодні спілкування наших соціальних працівників з клієнтами відбувається через штатних медиків виправних колоній.


Проте виграний час став нам в нагоді щоб збільшити охоплення тестуванням індексних партнерів ЛЖВ (статевих партнерів людей, що живуть з ВІЛ або партнерів за спільним вживанням ін'єкційних наркотиків). Така програма виявилась на диво ефективною та революційною. Адже серед таких партнерів виявлення віл становить близько 25%.


Також наші соціальні працівники продовжують доставку зразків крові ВІЛ-інфікованих засуджених до лабораторій для моніторингу імунологічних показників.


Запрошуємо ознайомитись з результатами нашої роботи в опублікованій відео презентації 17 травня в Міжнародний день пам'яті жертв СНІДу, на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі www.facebook.com/100lifekyiv


67 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg