ЗАКУПІВЛЯ ПАЛЬНОГО

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» (БО «100% життя. Київський регіон») (надалі – Замовник) в рамках виконання проектів 004-HL-20 від 02.10.2020 "HealthLink.Київський регіон" Покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ; 002-PATH-20 "Об'єднання зусиль заради збереження 100% життя осіб з групи числа ризику, в тому числі ув'язнених ЛЖВ, ЧСЧ та ЛВІН, у Київській області" ; 006- GF-21 от 18.01.2021 " Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Київській області"; 005-GF-C19RM-21 від 01.03.2021 "Механізм реагування Глобального фонду на COVID-19", запрошує надати вашу цінову пропозицію на постачання бензину А95 (у вигляді паливних талонів)


Деталі щодо завдання зазначено у Запиті на закупівлю (що додається).


ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:


1. Наведіть, будь ласка, у своїй пропозиції наступну інформацію:

 • Валюта: гривня (з урахуванням ПДВ);

 • Вартість пропозиції необхідно подавати за загальний об`єм. Некоректно подані пропозиції будуть дискваліфіковані.;

 • Заповнену та підписану Форму пропозиції та вичерпний перелік документів, що мають бути надані разом із ціновою пропозицією, в т.ч. документи, що підтверджують відповідність вимогам.


2. Учасник погоджується з тим, що надана цінова пропозиція є повною та в повній мірі відповідає умовам запиту, враховуючи податки, знижки т.і. В іншому випадку, Замовник такі витрати не відшкодовує.


3. Звертаємо вашу увагу на обов’язкову умову безготівкового розрахунку між Постачальником та Замовником.


4. Замовник залишає за собою право прийняти цінову пропозицію або не приймати будь-яку із отриманих пропозицій.


5. Учасник в будь-який момент до кінцевого строку подання цінових пропозицій може звернутися до Замовника за роз’ясненнями або уточненнями стосовно предмету закупівлі на електронну адресу v.velychko@gmail.com та отримати відповідь в електронному вигляді. Замовник може в будь-який момент до закінчення строку подання пропозицій внести зміни в запит на закупівлю та повідомити про це всіх учасників. До моменту підписання договору про закупівлю Замовник не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників процедури закупівлі. Замовник залишає за собою право відхилити тендерні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі. Участь у тендері пов’язаних осіб або ж змова учасників тендеру забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати тендеру буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків, завданих Замовнику. Учасник може постачати продукцію тільки через одну юридичну особу та не має права її змінювати впродовж дії терміну договору. Виняток – реорганізація юридичної особи/зміна назви/злиття.ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

 • Цінові пропозиції прймаються до 10:45 27.04.2021 нарочним за адресою – 03115, м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-В (будівля Європейського університету), 5 поверх, офіс 507 або поштою: 03115, м.Київ, а/с 74, БО «100% життя. Київський регіон», Тендерний комітет

 • Цінова пропозиція повинна бути оформлена згідно Запиту на закупівлю (що додається нижче)

 • Ваша цінова пропозиція має бути чинною щонайменше 5 днів.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИМОГИ ДО ПОСТАЧАЛЬНИКА

 • Учасник повинен бути суб’єктом підприємницької діяльності згідно Українського законодавства.

 • Учасника тендеру не визнано у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрито ліквідаційну процедуру (Перевіряється співробітниками Замовника через відкриті офіційні джерела).

 • Розгалужена мережа АЗС по Києву та Київській області.

 • Необхідна кількість має бути надана у вигляді талонів на пальне номіналом від 10 до 20 літрів.

 • Строк дії талонів має бути не менше ніж 3 місяці.

 • Талони повинні прийматися всіма АЗС відповідної мережі, та мережі-партнерів на території України.

 • Високі показники якості палива.

 • Строк дії договору постачання – до 31.12.2021 р.


РОЗКРИТТЯ ТА ОЦІНКА ПРОПОЗИЦІЙ

 • Розкриття пропозицій тендерним комітетом Замовника відбудеться 27.04.2021 року об 11:00. За адресою: м.Київ, вул. Ак.Вернадського, б. 16В (будівля Європейського університету), 5 поверх, кабінет 107. Представники учасників, що виявлять бажання бути присутніми на розкритті тендерних пропозицій, повинні мати довіреність на представлення інтересів від компанії Учасника, документ, що посвідчує їхню особу та пройти процедуру реєстрації присутніх на розкритті тендерних пропозицій

 • Пропозиція, що відповідає всім технічним вимогам та має найнижчу ціну, буде визнана найкращою, всі учасники отримають повідомлення про її результати, а з переможцем процедури закупівлі буде укладено договір постачання згідно умов запиту на закупівлю та наданої цінової пропозиції.


ЗАПИТ НА ЗАКУПІВЛЮ (завантажити)

21 перегляд0 коментар