ДО ПОБАЧЕННЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ!ТЕЛЕВІЗОРИ В ЛІКАРНЯХ.


Після виробництва Джоном Бертом першого комерційного телевізору у 1926 році, телебачення, поступово стало невід'ємною частиною життя суспільства, розважальним елементом, засобом комунікації держави, рекламодавців та ідейних лідерів з громадою.


Але час нещадно змінює інтереси суспільства. Телевізори більше не сприймаються лише як домашній пристрій для новин та розваг. У сучасному світі для цих приладів знайшли більш корисне призначення.

Завдяки підтримці БО "100 відсотків життя", в рамках реалізації проекту "Healthlink" ми встановили сучасні монітори у 8 закладах охорони здоров'я: 4 в м. Київ, а також по одному в містах Біла Церква, Бориспіль, Васильків і Бровари.


"Це може стати непоганим інструментом комунікації з суспільством, так нас будуть чути пацієнти, так ми збільшимо кількість бажаючих протестуватись на ВІЛ... ", - подумала креативна команда БО "100 відсотків життя. Київський регіон".


Для демонстрації на встановлених ТВ-моніторах ми завантажили на них цікаві та корисні відео і зображення про можливість безкоштовно протестуватись на ВІЛ, про ризикову статеву поведінку та правила захисту, про профілактику та про саму процедуру проведення тесту.

Також монітори демонструють коротку інформацію про ЗОЗ, в яких вони встановлені, подекуди графіки прийому лікарів, а також дуже важливі відео-ролики про опіки, кір та грип, тощо.Завдяки проведеному дослідженню, було виявлено, що більшість відвідувачів медичних закладів переглядали демонстровані відео, спочатку звертаючи увагу саме на ті монітори, на яких окрім інформації медико-соціального спрямування, демонструвались також графіки прийому лікарів.


Аналізуючи зв’язок збільшення тестувань на ВІЛ в м. Київ на більше ніж 220% (у другому кварталі по відношенню до першого кв. 2019 року), та кількість людей, які після вивчення інформації демонстрованої моніторами висловили бажання протестуватись, ми прийшли до висновку що реалізована ідея виправдала себе і принесла, дійсно, бажаний результат.


Результати досліджень дають змогу побачити вектор інтересів сучасних Киян, і скористатися цим з корисними намірами: формувати інформаційні матеріали, комунікувати з потенційними бенефіціарами послуг, згідно їх потреб та інтересів.


Самі ж результати дослідження, згодом, ми опублікуємо на нашому офіційному сайті 100lifekyiv.org

12 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg