ДЕНЬ РОДИНИ В УКРАЇНІ

Український День родини — відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Безперечно, родина це найголовніше в житті кожної людини. Це зона комфорту й довіри, це фундамент виховання дітлахів, це джерело любові та поваги.


Та на превеликий жаль саме тема родини та родинних цінностей є останнім часом чи не найголовнішою для політичного популізму та спікулюванням громадською думкою.


Для когось родина це обов'язково зареєстрований державою шлюб, хтось вбачає потребу церковного вінчання, а дехто не переймається і почуває себе комфортно у громадському шлюбі.


А що є родина для нас, для 100%ЖИТТЯ КИЇВ?

Умовою створення родини є чесність, повага та довіра. І зовсім не має різниці стать двох люблячих людей, що за покликом серця вирішили жити разом, мати спільний побут, дбати один про одного.


Хіба ж погано, коли родина сповнена любов'ю та повагою, коли діти ростуть зовсім не знаючи сварок, насилля й ненависті?


Колектив БО "100 відсотків життя. Київський регіон" налічує понад 100 осіб. І в своїх лавах ми маємо колег, чиї родини складають не лише пара жінка та чоловік, а й чоловік з чоловіком та жінка з жінкою.


Вітати з Днем родини нікого не будемо. Родина це те про що потрібно думати та дбати щодня, а не лише 8 липня.ПРО ВІЛ+ РОДИНИ

Напевно, не буде зайвим, вкотре нагадати вже давно відомий факт: за умови прихильного прийому препаратів АРТ (ліки що пригнічують ВІЛ) людина може жити повноцінним здоровим життям з мінімальним або відсутнім ризиком інфікувати свого партнера.


Пара в якій один із партнерів має "ВІЛ-позитивний" статус, а інший партнер "ВІЛ-негативний" називається дискордантною.НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ВІЛ+ МАТІР'Ю

Наприклад народження дитини. Жінка, що живе з ВІЛ має всі шанси народити абсолютно здорову дитину. Але для цього потрібно дотримуватись рекомендацій.

Якщо ви ВІЛ+ жінка:

  • якщо плануєте вагітність, впевніться, що готові до батьківства;

  • приймайте препарати АРТ суворо дотримуючись рекомендацій лікаря щодо графіку та кількості препарату;

  • якщо завдяки прихильному прийому ліків ваше вірусне навантаження стало невизначальним це сприятиме народженню здорової дитини;

  • обираючи місце пологів та/або лікаря, що прийматиме пологи переконайтесь у вірності свого вибору: лікар повинен мати певні знання та навички щодо прийому пологів у жінки, що живе з ВІЛ;

  • віддайте перевагу штучному годуванню (ВІЛ може передаватись під час грудного вигодовування)

Якщо ви ВІЛ+ чоловік:

  • приймайте препарати АРТ суворо дотримуючись рекомендацій лікаря щодо графіку та кількості препарату;

  • за кожного статевого акту використовуйте презерватив;

  • зберігайте спокій та дотримуйтесь правил здорового способу життя.


За будь яких обставин не забувайте: запорука щасливої здорової родини це здоровий спосіб життя, дотримання всіх рекомендацій вашого сімейного або лікуючого лікаря та гарний настрій.


83 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg