ВІКЕНД ПРИСВЯЧЕНИЙ БЕЗПЕЦІ КРАСИ

Ось і завершився вікенд присвячений здоров'ю краси. І ми як завжди в епіцентрі подій!


Три дні поспіль в столиці розповідали про взаємозв'язок здоров'я та краси. Центр громадського здоров'я МОЗ України запросив до участі в акції найкращих з найкращих.


На різних локаціях міста можна було почути спікерів: власницю салону Oh, Baby Tatiana Mamysheva, стоматолога клиніки Філігран Alexander Belikov, тату-майстра Margaryta Sokolova, начальницю сектору лікування вірусних гепатитів ЦГЗ Irina Ivanchuk, які розповідали Киянам та гостям міста про правила дотримання норм безпеки під час різноманітних процедур та маніпуляцій зі сфери краси, щоб зберегти 100% здорового життя.


Ми ж, в свою чергу, допомагали всім охочим дізнатись про стан свого здоров'я, не залишаючи локацію, під час виступу спікера. Консультанти з соціальних питань проекту HealthLink та інших проектів БО "100 відсотків життя. Київський регіон" проводили експрес тестування на вірусні гепатити В і С, ВІЛ та сифіліс, а також консультували щодо соціально небезпечних захворювань та їх профілактики.


За три дні було протестовано 350 осіб, з числа яких четверо отримали позитивні результати тесту на виявлення антитіл до ВІЛ. З ними вже проводять консультації соціальні працівники та в найближчий час кожен, кому буде встановлено діагноз ВІЛ-інфекція, безкоштовно отримає лікування і буде направлений на соціальний супровід до "Школи пацієнта".

#Безпечна_краса #WorldHepatitisDay #PHC_of_Ukraine #Healthlink


150 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg