Виходимо за межі дозволеного! Волонтерська діяльність.

Те що соціальні працівники БО "100 відсотків життя. Київський регіон" не лише відповідально виконують свої обов'язки, а й сповнені волонтерським духом - вже давно не секрет.


Але ми дійсно дуже рідко про це говоримо. Здавалося б - хизуватись тим що робиш не заради прибутку, не заради пошани, а щиро й за покликом серця не гідно та й більше - принизливо. Та все ж є теми про які хочеться розповісти. Без пафосу, без прикрас.


До прикладу: консультант з соціальних питань проекту "Заради життя" Андрій Федоренко, що звик працювати з людьми у конфлікті з законом, в закладах пробації та у виправних колоніях, вчора 16 жовтня провів низку мотиваційних консультацій та тестувань на ВІЛ і вірусний гепатит С, в не звичному для нього місці - в салоні краси Amare Style.


Андрій консультував щодо безпеки статевої поведінки, а також, що важливо для співробітників салонів краси, щодо шляхів передачі соціально небезпечних захворювань (ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити, тощо). Працівники салону з захопленням сприйняли таку серйозну інформацію та не залишили нашого консультанта без запитань.


118 перегляд
POL белый фон.jpg
Cities-Logo.png
кордрада2015-2019.jpg

Адреса :
м. Київ, вул. Відпочинку, 11, 9-й поверх (приміщення КМКЛ№5)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 423 16 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg