Привіт друже! Радий познайомитись)

Друзі називають мене занудою.  Може й так, але все ж буду вірним своїм принципам. Для початку хотів би бути впевненим в твоєму здоров'ї.

Пропоную тобі перевіритись на ВІЛ. Це не болісно та безкоштовно.

Ти думаєш тебе це не стосується?

Людина роками може жити з вірусом імунодефіциту навіть не знаючи про це та не помічаючи зовні. Перебіг ВІЛ-інфекції безсимптомний. Та насправді саме в цей час імунітет слабшає сприяючи прояву захворювань, що є супутниками ВІЛ-інфекції - захворювань, що не турбують людину з міцним імунітетом але вражають людину зі слабкою імунною системою.

А ще  серед нововиявлених випадків ВІЛ у 2019 році кожна третя особа - чоловік 35-45 річного віку. 

Не зволікай, мершій протестуйся на ВІЛ! 
У формі нижче залиш свої контактні дані і в накоротший термін тобі зателефонує мій друг соціальний працівник, щоб узгодити з тобою час та дату тес тування. А також він надасть тобі вичерпні відповіді на всі запитання щодо безпечної статевої поведінки а також профілактики ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

* Чоловіки, які практикують секс із чоловіками (ЧСЧ; англ. Men who have sex with men, MSM) — термін, що використовується в епідеміології, соціології, антропології і сексології для позначення чоловіків, які постійно або періодично практикують сексуальні контакти з іншими чоловіками. Застосовується для опису сексуальної поведінки людини незалежно від її сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. На відміну від гомосексуальності чи бісексуальності що є психоемоційною складовою самоідентифікації людини, поняття ЧСЧ об'єднує всіх чоловіків, що практикують одностатевий секс, в тому числі і гетеросексуалів.

Всі послуги надаються безоплатно, у вигляді благодійної допомоги, в рамках впровадження проєкту з профілактики ВІЛ серед чоловіків, що мають секс з чоловіками, за сприяння та фінансової підтримки Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.
Про проєкт тут.

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 362 45 20

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg