Реєстрація для отримання безоплатних послуг для ЧСЧ*
 
arrow&v
Оберіть послугу/послуги

Натискаючи "Надіслати", я надаю свої контактні данні
БО "100 відсотків життя. Київський регіон" для
зворотнього зв'язку  і отримання безкоштовної консультації та/або тестування на ВІЛ. Даю свою згоду на використання та оброку введених мною данних.

* Чоловіки, які практикують секс із чоловіками (ЧСЧ; англ. Men who have sex with men, MSM) — термін, що використовується в епідеміології, соціології, антропології і сексології для позначення чоловіків, які постійно або періодично практикують сексуальні контакти з іншими чоловіками. Застосовується для опису сексуальної поведінки людини незалежно від її сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. На відміну від гомосексуальності чи бісексуальності що є психоемоційною складовою самоідентифікації людини, поняття ЧСЧ об'єднує всіх чоловіків, що практикують одностатевий секс, в тому числі і гетеросексуалів.

Всі послуги надаються безоплатно, у вигляді благодійної допомоги, в рамках впровадження проєкту з профілактики ВІЛ серед чоловіків, що мають секс з чоловіками, за сприяння та фінансової підтримки Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.
Про проєкт тут.

Cities-Logo.png
кордрада2015-2019.jpg

Адреса :
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16 В
(вхід з двору Європейського Університету)

Телефонуйте:
Тел.: +38 044 000 00 00

Для листувань:
03115, а/с 74, office@100lifekyiv.org

© 2018-2019 БО "100 відсотків життя.
Київський регіон". Сайт створено на Wix.com

150х56.jpg