Привіт, друже! Дякую тобі за візит на наш сайт! Маю надію, що ти тут знайдеш все що тебе цікавить. Як що ж твоє питання унікальне і потребує жвавої дискусії, пиши нам на пошту, телефонуй або приходь особисто в наш найближчий центр надання благодійної допомоги. Раді будем бачити усіх! Допоможемо кожному!

Лада Булах,

виконавчий директор БО ""100 відсотків життя. Київський регіон".

Якщо набрид щоденний прийом пігулок,
картає зневірення в одужанні, турбує недовіра до медичного персоналу або соціального працівника, пропонуємо почитати історії успішних одужань пацієнтів зі схожими діагнозами, які у свій час стали нашими клієнтами.

Наші соціальні працівники, надають свої послуги, на базі різних медичних закладів: центри СНІДУ, ТубДиспансери, клінічні лікарні, сімейні лікарні. Подивись на список закладів, можливо наші спеціалісти працюють в лікарні, в якій ти знаходишся на обліку.

Якщо бажаєш протестуватися на ВІЛ потребуєш допомоги у зв'язку з встановленим діагнозом: ВІЛ-інфекція, туберкульоз, гепатит С; якщо вживаєш ін'єкційні наркотики, надаєш інтимні послуги або ти чоловік і маєш секс з чоловіками - зверни увагу на види наших послуг, може знайдеш для себе щось корисне 

Інколи так хочеться розібратися в тому що написано на направленні, результаті аналізу, медичній картці, тощо. Але зазвичай більшість понять та абревіатур незрозумілі. Спеціально для тебе, ми підготували "Словник-довідник" термінів та понять, які могли тобі зустрічатися, під час твого лікування або діагностики.